
Диск гальмівний передній DODGE CALIBER/ MITSUBISHI GALANT IX/ LANCER VII-VIII BREMBO
1 515 ₴
- В наявності
- Код: BREMBO 09.A148.11
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| O отвору | 69 мм |
| Вага | 12,3 кг |
| Висота | 47,5 мм |
| Висота паковання | 9,5 см |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Довжина паковання | 27,7 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Знак відп. | R90 homologated |
| Зовнішній діаметр | 276 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 24,4 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Пусковий момент | 98 Н·м |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
|
Застосовність
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 09.A148.11 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006 |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Space Runner, Outlander, Galant, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Caliber |
| Сумісність | Mitsubishi GALANT IX (ED EF) 2003-, Mitsubishi LANCER Kombi (CS_W) 2003-2008, Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) 2008-, Mitsubishi LANCER Sedan (CY/Z_A) 2007-, Mitsubishi Lancer Evolution IX (CT9_A) 2000-2007, Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W N8_W) 1998-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴



