Характеристики
| Видима висота гальм. барабана | 89,5 мм |
| Внутр. висота гальм. барабана | 57,5 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 250 мм |
| Діаметр центрування | 100 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 251,5 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 2121-3502070kh |
| Производитель | Харьков |
| Страна производитель | Украина |
| Совместимость с маркой | ВАЗ |
| Состояние | Новое |
| Ступичный подшипник | Нет |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | 2121 |
Информация для заказа
- Цена: 1 018 ₴





