
Стійка переднього стабілізатора TOYOTA RAV4/Auris 07/AVENSIS/COROLLA/ PRIUS/VERSO/ 2005=>FRONT L/R SATO TECH
399 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS12557
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд SATO TECH PS12557
Характеристики
| Вага | 492 г |
| Вага брутто | 585 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина паковання | 40,5 см |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
LEXUS CT (ZWA10_), NX (_Z1_)
TOYOTA ALPHARD / VELLFIRE (_H2_), AURIS (_E15_), AURIS (_E18_), AURIS Універсал (_E18_), AVENSIS Ліфтбек (_T27_), AVENSIS Універсал (_T27_), COROLLA Ліфтбек (_E15_), COROLLA Ліфтбек (_E18_, ZRE1_), PREVIA III (_R2_, _R5_), PRIUS (_W3_), RAV 4 III (_A3_), RAV 4 IV (_A4_), VERSO (_R2_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SATO TECH PS12557 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | RAV4 |
| Серія | RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2005-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


