
Передні гальмівні колодки Nissan Leaf, Navara, Pathfinder, NV ( під 2х циліндровий супорт)LPR 05P1495
943 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1495
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Производитель LPR 05P1495
Характеристики
| Вага | 1,993 кг |
| Висота 1 | 54 мм |
| Висота паковання | 5 см |
| Гальмівна система | Tokico |
| Довжина | 163,6 мм |
| Довжина паковання | 17 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Номер WVA | 24227 |
| Номер WVA | 24228 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 16,4 мм |
| Ширина паковання | 13 см |
Застосовність
NISSAN LEAF (ZE0), NP300 NAVARA (D40), NP300 NAVARA Платформа/шасі (D40), PATHFINDER III (R51), NP300 PICKUP (D22), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 ФургонХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | LPR 05P1495 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 163.5 мм |
| Висота | 54.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Xterra, NP300, Leaf, Navara, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Navara |
| Сумісність | Nissan NAVARA (D40) 2004-, Nissan NAVARA Pick-Up (D40) 2008-, Nissan PATHFINDER (R51) 2005-, Nissan Leaf 2010-, Nissan SERENA (C26) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴





