
Амортизатор передній правий и лівий ціна за 1 штPeugeot 301 / Citroen C-Elysee PROFIT
1 553 ₴
- В наявності
- Код: PR 2004-1383/2004-1384
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Lмакс. | 474 мм |
| Lмін. | 291 мм |
| O отвору | 51 мм |
| Вага | 3299 г |
| Діаметр цапфи | 20 мм |
| Довжина 1 | 291 мм |
| Довжина 2 | 474 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Демпфер з тарілкою пружини |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Розмір нарізі | M14 X 150 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | нижній міст |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
Застосовність
- CITROEN C-ELYSEE (DD_),
- PEUGEOT 301
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PROFIT |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Двотрубний |
| Розташування | Передній міст |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Мoдель | 301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553 ₴


