
Диск гальмівний Ваз 2110, 2112,1117-1119 KALINA, PRIORA , GRANTA R14 FERODO DDF1147
1 267 ₴
- В наявності
- Код: FERODO DDF1147
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 98 мм |
| O отвору до | 13 мм |
| Висота | 42,6 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
| Діаметр центрування | 58,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
-
Застосовність
- BOGDAN 2110, 2111, 2310
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2112, 2171, 2170, 2172, 1117, 2190, 2171, 1118, 1119, 2110 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | DDF1147 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Висота | 42.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Виробник | Ferodo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2110 |
| Сумісність | ВАЗ Granta (2190) 2011-, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, ВАЗ 2110 1995-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267 ₴







