Характеристики
| O | 80,4 мм |
| O випускного отвору | 10 мм |
| O впускного отвору | 10 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 210 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 87 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 164002137RRenault |
| Производитель | Renault |
| Страна производитель | Франция |
| Виды топлива | Дизель |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Logan, Sandero |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
Информация для заказа
- Цена: 1 520 ₴



