
Гальмівний диск задній HYUNDAI Santa Fe/ Tucson/ KIA Sportage 01- (284x10) BREMBO 08.A446.10
1 238 ₴
- В наявності
- Код: BREMBO 08.A446.10
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), SANTA FE I (SM), TRAJET (FO), TUCSON (JM)
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM), SPORTAGE III (SL)
Характеристики
| O | 284 мм |
| Вага | 4,8 кг |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8,4 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BREMBO 08.A446.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Задні колеса |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Tucson, Highway, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Мoдель | Sportage |
| Сумісність | Hyundai SANTA FÉ I (SM) 2000-2006, Hyundai TUCSON (JM) 2004-2010, Hyundai ix35 (LM) 2010-, Kia SPORTAGE (JE_) 2004-2010, Kia SPORTAGE (SL) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238 ₴





