
Наконечник рульової тяги лівий LADA 2110 , 2111 , 2112 / PRIORA DELPHI
473 ₴
- В наявності
- Код: DELPHI TA1938
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171)
Характеристики
| D1 | 14,05 мм |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина 1 | 74 мм |
| Довжина 2 | 20 мм |
| Довжина паковання | 13 см |
| Місце монтажу | зовні |
| Місце монтажу | ліворуч |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| парні номери артикулів | LA-ES-0649 |
| Розмір нарізі 1 | M18X1.5 |
| Розмір нарізі 2 | M12X1.25 |
| Тип паковання | Коробка |
| Форма | кутів. |
| Ширина паковання | 8,5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | DELPHI TA1938 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112, Priora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2110 |
| Сумісність | ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, ВАЗ 21123 2002-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴


