
Колодки гальмівні барабанні RENAULT CLIO II, CLIO IV/STEPWAY/DACIA LOGAN, LOGAN II, SANDERO, SANDERO II с АВС
996 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 0986487819
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 203 мм |
| для виробника | BOSCH |
| Знак відп. | E9 90R-01702/060 |
| Ширина | 38 мм |
Застосовність
- CITROEN C-ELYSEE (DD_), C3 II (SC_), C3 III (SX), C4 CACTUS, DS3 (SA_), DS3 Кабріолет
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN II, SANDERO, SANDERO II
- DS DS 3 (SA_), DS 3 Кабріолет (SB_)
- HYUNDAI MATRIX (FC)
- NISSAN ALMERA (N17), MICRA IV (K13K), MICRA IV (K13KK), NOTE (E12)
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_), 301
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), LOGAN I (LS_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SANDERO/STEPWAY II (B8_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Барабанні |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986487819 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | D40601HD3C, D40601HD3D, D40601HD3E RENAULT 440609415R, 440A04684R, 6001549725, 6001551409, 6001551413, 7701206429, 7701207178 |
| Внутрішній діаметр барабану | 203.2 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з моделлю | XRAY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴







