
Фільтр салону вугільний Renault Logan/ SANDERO/ DUSTER/ CLIO III/SANDERO/STEPWAY I/ TWINGO II NISSAN MICRA III
375 ₴
- В наявності
- Код: ASAM 01415
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою |
| Ширина | 189 мм |
-
Застосовність
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER Фургон/джип, LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO
- NISSAN MICRA III (K12), MICRA C+C III (K12), NOTE (E11, NE11), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_), CLIO III Grandtour (KR0/1_), DUSTER (HS_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), TWINGO II (CN0_), WIND (E4M_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | ASAM 01415 |
| Виробник | ASAM AUTOMOTIVE |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Sandero, Wind, Clio, Logan, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



