
Фільтр повітряний Dacia/Renault Logan, Sandero, Solenza, Clio II, Clio Symbol (RO), Kangoo, Megane 1,4/1,6
354 ₴
- В наявності
- Код: PURFLUX A1278
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO, SOLENZA (B41_), SUPERNOVA
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1278 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6001543789, 7701047655 RENAULT 7700274216, 7701047655, 7701069365, 7701070525, 8671005914 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Внутрішній діаметр | 199 мм |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Supernova |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dacia |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴






