
Ремінь ГРМ Ланос 1.3-1.5, Авео 1.4-1.5, Нексія 1.5, Астра, Комбо, Корса, Кадет 1.4-1.6
550 ₴
- В наявності
- Код: CONTITECH CT874
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь ГРМ CONTITECH CT874 Німеччина Ланос 1.3-1.5, Авео 1.4-1.5, Нексія 1.5, Астра, Комбо, Корса, Кадет 1.4-1.6
Не підходить на Ланос 1.6 л.
Характеристики
| Довжина | 1057 мм |
| Кільк. зубц. | 111 |
| Крок зубця | 9,525 мм |
| Ширина | 17 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CONTITECH CT874 |
| Виробник | Contitech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Длина ремня | 1057 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість зубців паса | 111 шт. |
| Ширина ремня | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


