
Фільтр масляний DIESEL VOLKSWAGEN/ AUDI/ SEAT/ SKODA BOSCH 1457429192
222 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 1457429192
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд BOSCH 1457429192
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 141 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 15,2 мм |
Застосовність
- AUDI A2 (8Z0), A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A4 B8 (8K2), A4 B8 Avant (8K5), A4 Allroad B8 (8KH), A5 (8T3), A5 Sportback (8TA), A5 Кабріолет (8F7), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), Q5 (8RB), TT (8N3), TT Roadster (8N9), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS)
- DODGE AVENGER, CALIBER, JOURNEY
- FORD GALAXY I (WGR)
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI GRANDIS (NA_W), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), AROSA (6H1), CORDOBA (6L2), EXEO (3R2), EXEO ST (3R5), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), LEON (1M1), LEON (1P1), TOLEDO II (1M2), TOLEDO III (5P2)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), EOS (1F7, 1F8), FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), LUPO I (6X1, 6E1), NEW BEETLE (9C1, 1C1), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT CC B6 (357), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), CC B7 (358), POLO (6N2), POLO (9N_, 9A_), POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), SCIROCCO III (137, 138), SHARAN (7M8, 7M9, 7M6), TIGUAN (5N_), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), TOURAN (1T1, 1T2), TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1457429192 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 045 115 389 C, 045 115 389 J, 045 115 466 C, 071 115 562 C, 071115466 CHRYSLER 68001 297AA DODGE 68001 297AA FIAT K68001297AA FORD 1118184, 1250679, 3M216744AA, YM216744AA JEEP 68001 297AA JUNGHEINRICH 51091475 LINDE VW071115562C MITSUBISHI MN980125, MN980408, MZ690902, TS200008 SEAT 070115562, 071 115 562 A, 071 115 562 C SKODA 071 115 562 A, 071 115 562 C STILL 0172777 VW 045 115 389 J, 045 115 466 A, 045 115 466 B, 045 115 466 C, 045 118 389 C, 045115466, 045118466, 070115562, 071 115 562 A, 071 115 562 B, 071 115 562 C, 071115466, 071115562 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴




