
Фільтр повітряний NISSAN NAVARA PICK UP D40/ D23, D23T) від 2005/PATHFINDER III (R51) від 2005
230 ₴
- В наявності
- Код: ALPHA FILTER AF1897
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить на праворульне авто!
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 180 мм |
Застосовність
- NISSAN NP300 NAVARA (D40), NP300 NAVARA Платформа/шасі (D40), NP300 NAVARA Пікап (D23, D23T), PATHFINDER III (R51)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Alpha filter |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | ALPHA FILTER AF1897 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


