
Диск гальмівний задній NISSAN LEAF (ZE0), LEAF (ZE1)/ JUKE /PRIMERA / QASHQAI / ROGUE/ X-TRAIL/ KOLEOS BOSCH
1 494 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 0986479S31
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| NISSAN LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), JUKE (F15) PRIMERA Hatchback (P12), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), ROGUE, X-TRAIL (T30), X-TRAIL (T31), X-TRAIL (T32_), |
| PORSCHE MACAN (95B), |
|
RENAULT KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_), Характеристики Висота [мм] 62 Вага [кг] 11,16 O отвори [мм] 68 Тип гальмівного диска Товщина гальмівного диска (мм) 16 Мінімальна товщина [мм] 14 Зовнішній діаметр [мм] 292 Кількість отворів 5 Діаметр центрування [мм] 68 O фаски [мм] 114,3 Тип контейнера Кількісна одиниця Додатковий артикул / додаткова інформація 2 Довжина упаковки [см] 31 Ширина упаковки [см] 31 Висота упаковки [см] 14 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 291.8 мм |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 16 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 0986479S31 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 432065HA0A NISSAN 43206 8H305, 43206 8H700, 43206 8H701, 43206 8H702, 432063NF0A RENAULT 43 20 000 16R, 43 20 65H A0A |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴






