
Сайлентблок передного важіля задній Matiz Матиз/Spark-1/Chery QQ 96380613GM
150 ₴
- В наявності
- Код: 96380613GM
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 10,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 29,5 мм |
| Найбільша довжина | 52 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 96380613GM |
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Matiz |
| Серія | MATIZ (M200, M250) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


