
Диск тормозной передний SSANGYONG KYRON, ACTYON, REXTON / REXTON II BLUE PRINT
1 775 ₴
- В наявності
- Код: ADG043113
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Сторона встановлення | передний мост |
| Діаметр [мм] | 294 |
| Висота [ммм] | 56,7 |
| Тип гальмового диска | вентильований |
| Товщина гальма (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [м] | 85 |
| Вес [кг] | 7,72 |
SsangYong: ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS,Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG043113 |
| Виробник | Blue Print |
| Кросс-номери | 4144109000, 4144109100, 4144109110, 4144109111 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр диска | 294 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 294 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 26 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴








