
Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA IV/ i30/ KIA CEE'D/PRO CEE'D/ CERATO II/ WIX FILTERS
307 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WA9581
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
28113-2H000
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 199 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA IV Ліфтбек (HD), i30 (FD), i30 Універсал (FD)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WIX FILTERS |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006 |
| Кросс-номери | 281132H000, 28113-2H000 KIA 281132H000 |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴




