
Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA IV/ i30/ KIA CEE'D/PRO CEE'D/ CERATO II/ Mobis
473 ₴
- В наявності
- Код: 28113-2H000 Mobis
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
28113-2H000
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 199 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA IV Ліфтбек (HD), i30 (FD), i30 Універсал (FD)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | 28113-2H000 Mobis |
| Виробник | Mobis |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Рік випуску автомобіля | 2006 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | e, 626, Gen 2, Space Star, C-Crosser, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, Pathfinder, 323, L 300, Voleex C10, Impian, L200, Persona 400, L400, Lancer, F3, 818, Probe, Carisma, 4007, 4008, Xedos, Mirage / Space Star, 929, City, Tiggo, QX4, FX, MX-3, RX-5, 616, G, Monterey, Galant, Gemini, Trooper, Maxima, M45, Colt, Combo, V40, S40, Astra, Pajero Pinin, ASX, Space Wagon, Space Runner, Corsa, Ranger, MX-6, I30, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴




