
Свечи зажигания Лачетти 1,8 LDA; Форза 1.5; Nubira 1.6-2.0, Leganza 2.0-2.2; Aveo (T300); Epica 1.8-2.0; 2110
163 ₴
- В наличии
- Код: CHAMPION OE032/T10
- +380 (50) 515-65-42
Бренд CHAMPION
Характеристики
| Виліт | 1,5 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 1 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Опір від | 1 кОм |
| Опір до | 2 кОм |
| Пусковий момент від | 25 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | 3-масові електроди |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Свічка запалювання | Мідний середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | RC8VTYC4 |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 5 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Nickel GE |
Применяемость:
Daewoo: Nubira 1.6-2.0, Leganza 2.0-2.2
Chevrolet: Aveo (T300) 1.2-1.6, Cruze (J300-308) 1.4-1.6, Captiva (C100, C140) 2.4, Tacuma 2.0, Epica 1.8-2.0, Evanda 2.0, Lacetti 1,8 л LDA, Tracker 2.0, Blazer 2.2
Hyundai: ACCENT I-3 1.3-1.6, ELANTRA 1.6-2.0, COUPE 1.6-2.0, i30 1.4-2.0, SONATA IV-V 2.4-2.7-, GETZ 1.1-1.6, i10 1.1, TUCSON 2.0, MATRIX 1.6-1.8, i201.4-1.6
Kia: CARENS I-III 1.6-2.0 , RIO I-II 1.4-1.6, CLARUS 1.8-2.0, CERATO 1.6-2.0, CEE'D 2.0, PICANTO 1.0-1.1, SPORTAGE 2.0 , SHUMA I-II 1.8 , MAGENTIS 2.0
Opel: ASTRA F 1.4-2.0; ASTRA G 1.2-2.0; ASTRA H 1.4-2.0; ASTRA J 1.4-1.6; ASTRA CLASSIC 1.6;
VECTRA A 1.6-2.5, VECTRA B 1.6-2.5, VECTRA C 1.8-3.2;
CORSA A 1.4, CORSA B 1.2-1.6, CORSA C 10-1.6, CORSA D 1.0-1.4, CORSA E 1.2-1.4;
KADETT E 1.6-2.0; OMEGA A 3.6, OMEGA B 2.0-3.2; ZAFIRA A 1.6-3.0, ZAFIRA B 1.6-2.2; COMBO 1.2-1.6; MERIVA 1.4-1.8, TIGRA 1.4-1.8, VIVARO 2.0, ANTARA 2.4, CALIBRA A 2.0-2.5, SIGNUM 1.8-3.2, INSIGNIA 1.6-1.8, FRONTERA A 2.2, FRONTERA B 2.2; MOKKA 1.6
Chery: M11, Amulet, Tiggo, Kimo, E5, QQ
BYD: F3, G3, G6
Great Wall: Haval, Deer
Geely: CK, Vision
ВАЗ: LARGUS 1.6, 2110-2112
Skoda: FABIA 1.4; OCTAVIA 1.4
Volkswagen: GOLF III 2.8-2.9, GOLF IV 1.6-2.8; PASSAT 2.0-2.9, BORA 2.3, TRANSPORTER IV 2.8, SHARAN 2.8
SsangYong: KORANDO 2.0-3.2, ACTYON I 2.3, REXTON 2.3-3.2, KYRON 2.3
Honda: ACCORD IV 2.2, ACCORD V 2.2, ODYSSEY 2.2, CIVIC VI 1.5
Mazda: 626 1.8-2.2, 2 (1.3-1.50, 3 (1.6), 323 1.6-1.8
Subaru: IMPREZA 2.0-2.5, FORESTER 2.0-2.5, LEGACY 2.0-2.5, OUTBACK 2.0-2.5
Suzuki: Baleno, Vitara, Swift, Jimny, Grand Vitara, Samurai
Audi: A4 2.0; A6 2.0
Nissan: SUNNY II 1.4, SUNNY III 1.4-1.6; PRIMERA 1.6-2.0, ALMERA I 1.4-1.6, ALMERA II 1.6-1.8;MICRA II 1.0-1.4,PATHFINDER 3.0-3.3,TERRANO II 3.3, PATROL 3.0, 100 NX 1.6
Mitsubishi: LANCER 1.5-2.0, PAJERO 1.6-1.8, L 300 2.4, L 200 2.4
Toyota: COROLLA 1.3-1.8, AVENSIS 1.6-1.8, CARINA E 1.6, CARINA II 1.6, YARIS 1.3-1.5, CELICA 1.8-2.0, AURIS 1.4, HILUX II 2.7, LAND CRUISER 2.7, RAV 4 II 1.8
Renault: Megane, Laguna, Clio, Scenic, Renault 19, Kangoo, Grand Scenic, Duster, Logan, Sandero, Stepway, Twingo, Safrane, Symbol, Espace, Modus, Fluence
Dacia: Logan, Solenza, SuperNova
Ford: SCORPIO I 2.0-2.9, SIERRA 1.9-2.9, ESCORT III 1.3-1.6, GALAXY 2.8, RANSIT 2.9
Fiat: Panda, Marea, Ducato, Punto, Albea, Uno, Doblo, Stilo, Brava, Multipla, Ulysse, Fiorino, Bravo, Tempra, Tipo, Linea, Croma, Qubo
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Страна производитель | США |
| Тип свечи | 3-х электродная |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | NGK |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Lacetti |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
- Цена: 163 ₴


