Характеристики
| DIN/ISO | DOT 3; DOT 4; SAE J1 |
| Висота паковання | 25,3 см |
| Довжина паковання | 21 см |
| Клас в’язкості SAE | 1350 |
| Місткість | 1 л |
| Объем | 1 |
| Специфікація | DOT4 Synthetic |
| Специфікація за DOT | DOT 4 |
| Темп. кипіння гальмівної рідини на момент постачання | 240 °C |
| Температура кипіння зволоженої гальмівної рідини | 159 °C |
| Тип | DOT 4 |
| Тип паковання | Пляшка |
| Ширина паковання | 39,1 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Рось |
| Температура кипения | 240 град. |
| Объем жидкости | 1 л |
| Вид жидкости | DOT 4 |
Информация для заказа
- Цена: 166 ₴






