
Сайлентблок переднього важеля задній OPEL ASTRA G/ ZAFIRA A MEYLE
208 ₴
- В наличии
- Код: MEYLE 614 352 0000
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
На схемі під номером 3
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | ззаду |
| Місце монтажу | знизу |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| на вісь | 2 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Ширина | 60 мм |
Застосовність
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MEYLE |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 60 мм |
| Диаметр внешний | 47 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Astra |
Информация для заказа
- Цена: 208 ₴



