
Сайлентблок переднього важіля задній OPEL ASTRA H/ MERIVA B/ ZAFIRA TRW
582 ₴
- В наличии
- Код: TRW JBU733
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
На схемі під номером 3
Характеристики
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 46,4 мм |
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | ззаду |
| Місце монтажу | знизу |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TRW |
| Высота | 60 мм |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внешний | 46.4 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Код запчасти | TRW |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
Информация для заказа
- Цена: 582 ₴




