
Фільтр повітряний 2108-10/2112-15/2123/1118/2170 (інжектор) BOSCH
257 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 1457429061
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- BOGDAN 2110, 2111, 2310
- CHEVROLET NIVA (2123)
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), GRANTA Хетчбек (2192_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), KALINA II Хетчбек (2192_), NIVA Закритий позашляховик (2121, 2131), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 1457429061 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2008 |
| Кросс-номери | 2108 0110901, 21080 1109011, 2112 1109080, 2112 1109080 01, 2112 1109080 02, 2112 1109080 04, 2112 1109080 06, 21120 1109080, 21120 1109080 01, 21120 1109080 02, 21120 1109080 06 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з моделлю | 2111, Niva, Granta, 100, Priora, XJ, 112, 240, 110, Polo, 111, Transporter, 2310, Derby, 2110, 1.1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | Калина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴






