
Колодки гальмівні передні Logan I, Sandero I, Clio I-II, MEGANE I, LARGUS, 19, 21/ PEUGEOT 205, 309 TRW
827 ₴
- В наявності
- Код: TRW GDB400
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 64,9 мм |
| Знак відп. | ECE-R90 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21463 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 100 мм |
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), SANDERO, SOLENZA (B41_)
- LADA LARGUS Фургон (FS0_, FSA_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_), LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_)
- PEUGEOT 205 I (741A/C), 205 II (20A/C), 309 I (10C, 10A), 309 Фургон/хетчбек (10S, 3S), 309 II (3C, 3A)
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), ESPACE I (J11_), FUEGO (136_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_), Megane I Kombi van (KA_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGANE I Cabriolet (EA0/1_), MEGANE Scenic (JA0/1_), RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_), TWINGO I (C06_), TWINGO I Фургон/хетчбек (S06_), TWINGO II (CN0_), SUPER 5 (B/C40_), SUPER 5 Фургон/хетчбек (S40_), 9 (L42_), 11 (B/C37_), 18 (134_), 18 Variable (135_), 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 I Cabriolet (D53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_), 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 19 II Фургон/хетчбек (S53_), 20 (127_), 21 (B48_), 21 Ліфтбек (L48_), 21 Універсал (K48_), 21 Фургон/універсал (S48_), 25 (B29_), 30 (127_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | GDB400 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 405035, 41 06 021 92R, 77 01 209 639, 77 01 210 142 PEUGEOT E 172 171 RENAULT 41 06 021 92R, 60 00 008 018, 60 00 008 126, 60 25 070 807, 60 25 071 042, 77 01 201 669, 77 01 201 773, 77 01 201 774, 77 01 201 775, 77 01 202 147, 77 01 202 284, 77 01 202 285, 77 01 202 540, 77 01 202 848, 77 01 203 129, 77 01 203 775, 77 01 203 795, 77 01 203 796, 77 01 203 797, 77 01 204 066, 77 01 204 358, 77 01 204 833, 77 01 205 355, 77 01 209 639, 77 01 210 131, 77 01 210 142, 77 01 349 751 |
| Ширина | 99.6 мм |
| Висота | 64.8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Largus, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴





