
Задние тормозные колодки NISSAN LEAF , CUBE (Z12), JUKE (F15). Tiida, MURANO, ROGUE, X-TRAIL, QASHQAI BOSCH
853 ₴
- В наличии
- Код: BOSCH 0986495089
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосовність
- INFINITI EX, FX, G Купе, G Ліфтбек, M35, M37, M (Y51), Q50, Q60 Купе, Q70 (Y51)
- NISSAN CUBE (Z12), JUKE (F15), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), MURANO I (Z50), MURANO II (Z51), PULSAR Хетчбек (C13), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), ROGUE, TIIDA Ліфтбек (SC11), TIIDA Хетчбек (C11), X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- RENAULT KOLEOS I (HY_)
- SUZUKI KIZASHI (FR)
Характеристики
Вага 0,6 кг Висота 1 38,2 мм Висота паковання 4,6 см Гальмівна система Akebono Довжина 105,5 мм Довжина паковання 13 см Додатковий виріб / додаткова інформація без приладдя Знак відп. R90 Homologated Кількість індикаторів зносу 1 на вісь Контакт попередження про знос з акустичною системою попередження про знос Номер WVA 23871 Номер WVA 23872 Тип паковання Коробка Товщина 14 мм Ширина паковання 8,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Код запчасти | BOSCH 0986495089 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 44060-8H385, 44060-EG085, D4060-9N00A, D4M60-EG50C NISSAN 44060-8H385, 44060-AL585, 44060-AL586, 44060-AL588, 44060-AM485, 44060-CB10J, 44060-EG00J, 44060-EG00K, 44060-EG085, 55810-50Z01, AY060-NS026, AY060-NS030, AY060-NS038, AY060-NS039, AY060-NS040, AY060-NS041, AY060-NS043, AY060-NS045, AY060-NS048, AY060-NS052, AY060-NS053, AY060-NS057, AY060-NS060, AY060-NS907, D4060-1BN0A, D4060-1GZ0C, D4060-3JY0A, D4060-3JY0B, D4060-3NF0B, D40603NK0A, D4060-4BA0B, D4060-4BA0C, D4060-4CU2A, D40604ND0A, D4060-8H385, D4060-9HM0A, D4060-9HM0B, D4060-9HU0A, D4060-9N00A, D4060-9N00C, D4060-CY025, D4060-EG50C, D4M60-1BN0A, D4M60-4ND0A, D4M60-9N00A, D4M60-9N00B, D4M60-EG50C RENAULT 44 06 054 35R SAMSUNG 44 06 054 35R SUZUKI 55800-77K00, 55800-77K01, 55800-77K02, 55800-77K03 |
| Толщина | 13.7 мм |
| Высота внутренней накладки | 37.9 мм |
| Высота внешней накладки | 38.4 мм |
| Ширина внутренней накладки | 83.1 мм |
| Ширина наружной накладки | 105.3 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с моделью | 370Z, Juke, Kizashi, Koleos, 350Z, Pulsar, Teana, Qashqai, Elgrand, Tiida, EX, G, Leaf, M35, M45, Murano, Sentra, X-Trail |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Мoдель | Juke |
Информация для заказа
- Цена: 853 ₴





