
Комплект кабелів високовольтних ВАЗ 2108-21099-2110-2111-2113, 2114-2115 (Інжектор) сілікон
551 ₴
- В наличии
- Код: S306 SENTECH
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| O | 8 мм |
| Вага | 0,4 кг |
| Довжина 1 | 490 мм |
| Довжина 2 | 470 мм |
| Довжина 3 | 630 мм |
| Довжина 4 | 690 мм |
| Довжина 5 | 250 мм |
| Довжина кабелю | 200 мм |
| Кількість | 5 |
| Котушка запалювання | Конфігурація з’єднання DIN |
| Матеріал | Силікон |
| Провід високої напруги | Резистивна проводка запалювання |
| Розподільник/бігунок запалювання | з наконечником котушки |
| Розподільник/бігунок запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Свічка запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Якість | F CLASS |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sentech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | F CLASS |
| Совместимость с маркой | ВАЗ |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴



