
Комплект кабелів високовольтних ВАЗ 2108-21099-2110-2111-2113, 2114-2115 (Інжектор) 8 клап N306 STARTECH
323 ₴
- В наявності
- Код: N306 STARTECH
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 8 мм |
| Вага | 0,4 кг |
| Довжина 1 | 490 мм |
| Довжина 2 | 470 мм |
| Довжина 3 | 630 мм |
| Довжина 4 | 690 мм |
| Довжина 5 | 250 мм |
| Довжина кабелю | 200 мм |
| Кількість | 5 |
| Котушка запалювання | Конфігурація з’єднання DIN |
| Матеріал | Силікон |
| Провід високої напруги | Резистивна проводка запалювання |
| Розподільник/бігунок запалювання | з наконечником котушки |
| Розподільник/бігунок запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Свічка запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Якість | F CLASS |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Startech |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | N306 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴


