
Маточина колеса в зборі VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V, TOUAREG FAG
3 135 ₴
- В наявності
- Код: 713 6107 60
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 3,79 кг |
| Висота 1 | 102,5 мм |
| Висота паковання | 11,5 см |
| Внутрішній діаметр 1 | 31,5 мм |
| Довжина паковання | 15 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Зовнішній діаметр 1 | 149 мм |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 15 см |
Застосовність
- VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER V Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER V Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER V Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN), TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ), TRANSPORTER VI Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER VI Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Словаччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FAG 713 6107 60 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 135 ₴









