![Амортизатор газомасляний задній REAR FORD Kuga I [2008], Kuga II [2013] 2.5/ 2.0TDCI 08-SACHS, фото 1](https://images.prom.ua/4108765262_amortizator-gazomaslyanij-zadnij.jpg)
Амортизатор газомасляний задній REAR FORD Kuga I [2008], Kuga II [2013] 2.5/ 2.0TDCI 08-SACHS
1 978 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1 317 723
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| № артикула рекомендованого приладдя | MK394 |
| O отвору | 25,4 мм |
| Вага | 1,690 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| Діаметр штока поршня | 12,4 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 7,2 см |
Застосовність
- FORD KUGA I, KUGA II (DM2), KUGA II VAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FORD EDGE |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 978 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


