
Амортизатор газомасляний задній FORD MONDEO IV/ S-MAX (с 2006 г.) / GALAXY (з 2006 р.) REAR KYB
2 556 ₴
- В наявності
- Код: 349021
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
зеніт
| Вага | 2,000 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| Діаметр штока поршня | 15,8 мм |
| Довжина 1 | 289 мм |
| Довжина 2 | 463 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 7,2 см |
Застосовність
- FORD GALAXY II (WA6), MONDEO IV (BA7), MONDEO IV Ліфтбек (BA7), MONDEO IV Turnier (BA7), S-MAX (WA6)
- VOLVO S60 II (134), S80 II (124), V60 I (155), V70 III (135), XC70 II (136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Тип | Газомасляний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | MONROE |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 556 ₴



