
Задние тормозные колодки NISSAN LEAF , CUBE (Z12), JUKE (F15). Tiida, MURANO, ROGUE, X-TRAIL FERODO
1 061 ₴
- В наличии
- Код: FERODO FDB1693
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосовність
- INFINITI EX, FX, G Купе, G Ліфтбек, M35, M37, M (Y51), Q50, Q60 Купе, Q70 (Y51)
- NISSAN CUBE (Z12), JUKE (F15), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), MURANO I (Z50), MURANO II (Z51), PULSAR Хетчбек (C13), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), ROGUE, TIIDA Ліфтбек (SC11), TIIDA Хетчбек (C11), X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- RENAULT KOLEOS I (HY_)
- SUZUKI KIZASHI (FR)
Характеристики
Вага 0,6 кг Висота 1 38,2 мм Висота паковання 4,6 см Гальмівна система Akebono Довжина 105,5 мм Довжина паковання 13 см Додатковий виріб / додаткова інформація без приладдя Знак відп. R90 Homologated Кількість індикаторів зносу 1 на вісь Контакт попередження про знос з акустичною системою попередження про знос Номер WVA 23871 Номер WVA 23872 Тип паковання Коробка Товщина 14 мм Ширина паковання 8,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | FDB1693 |
| Производитель | Ferodo |
| Страна производитель | Великобритания |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Высота | 38.2 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Совместимость с моделью | Bluebird, Quest, Juke, Pathfinder, QX60, Pulsar, Teana, Qashqai, JX SUV, Elgrand, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M35, M45, Murano, Sentra, X-Trail |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Мoдель | Juke |
Информация для заказа
- Цена: 1 061 ₴




