
Фільтр повітряний BEETLE/CADDY/GOLF V-VI/JETTA III-IV/PASSAT/TIGUAN/TOURAN/OCTAVIA II BOSCH
486 ₴
- В наявності
- Код: 1987429405
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VAN VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), SCIROCCO III (137, 138), TIGUAN (5N_), TIGUAN VAN (5N_), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN VAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), TOURAN VAN (1T3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1987429405 |
| Виробник | Bosch |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 221 мм |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Tiguan, Superb, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touran |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴










