
Котушка запалювання 1.6/2,016V Logan, LARGUS, Duster/MeganeII/III, CLIO II/III TraficII/SANDERO/LAGUNA/Fluence
1 021 ₴
- В наявності
- Код: DL CE20014-12B1
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики DELPHI
| Висота паковання | 5,2 см |
| Довжина паковання | 21,8 см |
| заміна тільки парами | |
| Кількість виводів | 2 -пол. |
| Кількість роз’ємів | 1 |
| Котушка запалювання | зі штекером свічки запалювання |
| Котушка запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Напруга | 12 В |
| Окремі частини див. у специфікації | |
| потрібна кількість | 4 |
| Технологія з’єднання | SAE-Kontaktfeder |
| Технологія з’єднання | Spark Spring |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 5,8 см |
Застосовність
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER Фургон/джип, SANDERO
- LADA LARGUS Фургон (FS0_, FSA_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_)
- NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11), KUBISTAR Фургон (X76), PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83)
- RENAULT AVANTIME (DE0_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Grandtour (KR0/1_), DUSTER (HS_), ESPACE III (JE0_), ESPACE IV (JK0/1_), FLUENCE (L3_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KANGOO BE BOP (KW0/1_), LAGUNA I (B56_, 556_), LAGUNA I Grandtour (K56_), LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), LAGUNA III (BT0/1), LAGUNA III Grandtour (KT0/1), LAGUNA Купе (DT0/1), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGANE I Cabriolet (EA0/1_), MEGANE Scenic (JA0/1_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), SANDERO/STEPWAY II (B8_), SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_), SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_), SCENIC III (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_), TWINGO II (CN0_), VEL SATIS (BJ0_), WIND (E4M_), TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | CE20014-12B1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴






