
Ремінь ГРМ LACETTI 1.8 (старий тип, до 2007р), NUBIRA, EVANDA, LEGANZA, ASTRA F, VECTRA A,OMEGA В
676 ₴
- В наявності
- Код: 94659 DAYCO
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить на Лачетті 1.8-2.0 T18SED (старий тип, до 2007 року випуску).
Підходить на двигун об'ємом 1.8 старий тип.
Характеристики
| Довжина | 1352 мм |
| Дотримуватися технічних характеристик | |
| Кільк. зубц. | 169 |
| Колір | чорний |
| Крок зубця | 8 мм |
| Матеріал | HNBR (гідрований акрил-нітрил-бутадієн-каучук) |
| Матеріал | Скловолокно |
| Ширина | 24 мм |
Вживаність
| DAEWOO EVANDA 1.8л и 2.0л , LACETTI 1.8л и 2.0л , LEGANZA 1.8л и 2.0л , NUBIRA 1.8л и 2.0л ,Tacuma 1.8л и 2.0л , |
| OPEL ASTRA F (T92), ASTRA F Кабриолет (T92), ASTRA F Наклонная задняя часть (T92), ASTRA F универсал (T92), CALIBRA A (C89), OMEGA B (V94), OMEGA B универсал (V94), VECTRA A (J89), VECTRA A Наклонная задняя часть (J89), VECTRA B (J96), VECTRA B Наклонная задняя часть (J96), VECTRA B универсал (J96), |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | DAYCO |
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 94659 DAYCO |
| Кількість зубців паса | 169 шт. |
| Длина ремня | 1352 мм |
| Ширина ремня | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006 |
| Кросс-номери | 5636358, 90411777, 90469985, 90531681, 90531682, 9128726 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
| Сумісність | Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003-, Daewoo LEGANZA (KLAV) 1997-2004, Opel ASTRA F CC (53_ 54_ 58_ 59_) 1991-1998, Opel ASTRA F (56_ 57_) 1991-1998, Chevrolet NUBIRA 2005-, Opel ASTRA F Caravan (51_ 52_) 1991-1998, Chevrolet NUBIRA Kombi 2005-, Opel ASTRA F Cabriolet (53_B) 1993-2001, Opel ASTRA F Van (55_) 1991-1999, Chevrolet EVANDA (V200) 2003-2006 , Opel VECTRA A CC (88_ 89_) 1988-1995, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Opel OMEGA B (25_ 26_ 27_) 1994-2003, Opel OMEGA B Caravan (21_ 22_ 23_) 1994-2003, Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAJ) 1997-, Daewoo LACETTI Hatchback (KLAN) 2004-, Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAN) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴





