
Задні гальмівні колодки NISSAN LEAF, CUBE (Z12), JUKE (F15). Tiida, MURANO, ROGUE, X-TRAIL, QASHQAI HI-Q
697 ₴
- В наявності
- Код: SANGSIN SP1184
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування
| INFINITI FX, G седан M35, | ||||||||
| NISSAN 350 Z купе (Z33), 350Z Roadster (Z33), ALTIMA (L31), CUBE (Z12), JUKE (F15), MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32), MURANO I (Z50), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QUEST (V42), ROGUE, TEANA I (J31), TEANA II (J32), TIIDA Похибка задня частина (C11), TIIDA седан (SC11), X-TRAIL (T30), X-TRAIL (T31), | ||||||||
| RENAULT KOLEOS I (HY_), | ||||||||
| SUZUKI KIZASHI (FR), QASHQAI 1,5 1,6 2,0 J10 07- TIIDA 1,5 1,6 1,8 07- X-TRAIL 01-, RENAULT KOLEOS 08- NISSAN CUBE 1.6,1.5DCI 09-,MURANO 3.5 05-,QASHQAI 2.0, 2.0DCI,1.5DCI 1.6 06- INFINITI EX,FX,G COUPE,G SALOON,M (Y51),Q50,Q60 CONVERTIBLE,Q60 COUPE,Q70 (Y51),QX50_NISSAN 350 Z COUPE (Z33),CUBE (Z12)
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1184 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 44060-8H385, 44060-EG085, D4060-9N00A, D4M60-EG50C NISSAN 44060-8H385, 44060-AL585, 44060-AL586, 44060-AL588, 44060-AM485, 44060-CB10J, 44060-EG00J, 44060-EG00K, 44060-EG085, 55810-50Z01, AY060-NS026, AY060-NS030, AY060-NS038, AY060-NS039, AY060-NS040, AY060-NS041, AY060-NS043, AY060-NS045, AY060-NS048, AY060-NS052, AY060-NS053, AY060-NS057, AY060-NS060, AY060-NS907, D4060-1BN0A, D4060-1GZ0C, D4060-3JY0A, D4060-3JY0B, D4060-3NF0B, D40603NK0A, D4060-4BA0B, D4060-4BA0C, D4060-4CU2A, D40604ND0A, D4060-8H385, D4060-9HM0A, D4060-9HM0B, D4060-9HU0A, D4060-9N00A, D4060-9N00C, D4060-CY025, D4060-EG50C, D4M60-1BN0A, D4M60-4ND0A, D4M60-9N00A, D4M60-9N00B, D4M60-EG50C RENAULT 44 06 054 35R SAMSUNG 44 06 054 35R SUZUKI 55800-77K00, 55800-77K01, 55800-77K02, 55800-77K03 |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Tiida, Koleos, FX, Maxima, G, Murano, Juke, 350Z, Kizashi, M35, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Infiniti |
| Модель | FX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697 ₴




