
Сальники клапанів Ланос і Нексія 1.5 л (8кл); Нубіра і Леганза 2.0 л (8кл) ELRING
23 ₴
- В наявності
- Код: ELRING 586.693
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cальники клапанов Ланос и Нексия с мотором 1.5л (8кл). Для Нубира и Леганза с двигателем 2.0л (8кл). Внутренний диаметр под клапан 7мм, внутренний диаметр под направляющую 11.1 мм, наружный диаметр 16 мм, высота 10 мм.
Цена за 1ш, комплект 8 шт
Не подходит на 1.6л.
- CHEVROLET ASTRA Ліфтбек, ASTRA Хетчбек, AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255), CORSA Ліфтбек, OMEGA
- DAEWOO ESPERO (KLEJ), KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS), LANOS / SENS (KLAT), NEXIA, NEXIA Ліфтбек
- LADA 110 (2110)
- OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_), ASCONA C Хетчбек (J82), ASCONA C (J82), ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Кабріолет (T92), ASTRA F Фургон/універсал (T92), ASTRA F CLASSIC Хетчбек (T92), ASTRA F CLASSIC Ліфтбек (T92), ASTRA F CLASSIC Універсал (T92), ASTRA G Хетчбек (T98), ASTRA G Ліфтбек (T98), ASTRA G Універсал (T98), ASTRA G Фургон/універсал (F70), CALIBRA A (C89), COMBO Фургон/мінівен (71_), COMBO Tour, COMBO Фургон/мінівен, CORSA A Хетчбек (S83), CORSA A TR (S83), CORSA A Фургон/хетчбек (S83), CORSA B (S93), CORSA B Фургон/хетчбек (S93), FRONTERA A Sport (U92), KADETT C City, KADETT C, KADETT C Універсал, KADETT C Купе, KADETT D (31_-34_, 41_-44_), KADETT D (32_,37_,39, _42), KADETT D Універсал (35_, 36_, 45_, 46_), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85), MANTA B (58_, 59_), MANTA B CC (53_, 55_), MERIVA A Мінівен (X03), OMEGA A (V87), OMEGA A Універсал (V87), OMEGA B (V94), OMEGA B Універсал (V94), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89), VECTRA B Хетчбек (J96), VECTRA B (J96), VECTRA B Універсал (J96)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 1.5 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 586.693 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Внутрішній діаметр | 11.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Висота | 9.8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з моделлю | Omega, 110, Kadett, Espero, Calibra, Lanos, Celta, Frontera, Manta, Meriva, Combo, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, Vida, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴





