
Диск гальмівний передній CHEVROLET LACETTI; EVANDA , Tacuma /Daewoo: Nubira вентильований
1 236 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 29-15 521 0005
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для всех моделей и всех годов выпуска Лачетти
Применяемость:
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0
Масса 5.770 кг
Длина×Высота×Ширина 250×50×250 см
Поверхность лакированный
Тип тормозного диска вентилируемый
Диаметр [мм] 256
Толщина тормозного диска (мм) 24
Минимальная толщина [мм] 22
Диаметр центрирования [мм] 60
Высота [мм] 47.2
Количество отверстий 4
Размер резьбы 12.6
∅ фаски 2 [мм] 114.3
Цвет черный
∅ фаски [мм] 114.3
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0
Масса 5.770 кг
Длина×Высота×Ширина 250×50×250 см
Поверхность лакированный
Тип тормозного диска вентилируемый
Диаметр [мм] 256
Толщина тормозного диска (мм) 24
Минимальная толщина [мм] 22
Диаметр центрирования [мм] 60
Высота [мм] 47.2
Количество отверстий 4
Размер резьбы 12.6
∅ фаски 2 [мм] 114.3
Цвет черный
∅ фаски [мм] 114.3Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Виробник | Meyle |
| Товщина | 24 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | MEYLE 29-15 521 0005 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Кросс-номери | 96264590, 96328338, 96405820 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴





