
Фільтр паливний Ланос, Сенс, Авео, Лачетті, Нексія, Нубіра,ЗАЗ Віда, Славута, Леганза, Матіз, Епіка, Еванда
140 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70233
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фильтр топливный Таврия Славута Ланос Сенс Авео Лачетти Нубира Такума Леганза Матиз Эпика Эванда.
Подходит для всех моделей, всех годов выпуска, для всех объёмов двигателя. Не подходит на карбюраторные моторы Таврии и Славут. Для Эпики и Эванды только с бензиновым мотором.
Характеристики| Высота [мм] | 157 |
| Наружный диаметр [мм] | 60 |
| Тип контейнера | Коробка |
| Исполнение фильтра | Прямоточный фильтр |
| Впускн. O [мм] | 8 |
| Выпускн.-O [мм] | 8 |
| Длина упаковки [см] | 6,2 |
| Ширина упаковки [см] | 6,2 |
| Высота упаковки [см] | 16,7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ASAM AUTOMOTIVE |
| Країна виробник | Румунія |
| Види палива | Бензин |
| Код запчастини | 70233 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Висота | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Сумісність | Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Chevrolet NUBIRA 2005-, Chevrolet NUBIRA Kombi 2005-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997, Daewoo NEXIA Sedan (KLETN) 1995-2001, Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAJ) 1997-, Daewoo LACETTI Hatchback (KLAN) 2004-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAN) 2003-, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003-, Daewoo LEGANZA (KLAV) 1997-2004, Daewoo Nexia II 2008-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004-, З Sens 2002-, ЗАЗ Славута 1992-2011, ЗАЗ Таврія 1987-2007, Chevrolet Aveo Sedan (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Hatchback (T200) 2003-2008, Chevrolet EVANDA (V200) 2003-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



