
Задні гальмівні колодки NISSAN LEAF, CUBE (Z12), JUKE (F15). Tiida, MURANO, ROGUE, X-TRAIL,QASHQAI
575 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P857
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд LPR 05P857
Характеристики| Сторона встановлення | Задній міст |
| Внутрішня ширина [мм] | 105,50 |
| Висота всередині [мм] | 38,00 |
| Товщина 1 [мм] | 13,70 |
| виконує норми ЕЕК |
| INFINITI EX, FX, G Кабриолет, G купе, G седан M (Y51), M37, Q50, Q60 купе, Q70 (Y51), QX50 I, |
| NISSAN CUBE (Z12), JUKE (F15), LEAF (ZE0), MURANO I (Z50), MURANO II (Z51), MURANO III (Z52_), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон/універсал, QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), ROGUE, TEANA II (J32), TIIDA Похибка задня частина (C11), TIIDA Похибка задня частина (C12), TIIDA седан (SC11), X-TRAIL (T31), |
| RENAULT KOLEOS I (HY_), |
| SUZUKI KIZASHI (FR), |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P857 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 44060-8H385, 44060-EG085, D4060-9N00A, D4M60-EG50C NISSAN 44060-8H385, 44060-AL585, 44060-AL586, 44060-AL588, 44060-AM485, 44060-CB10J, 44060-EG00J, 44060-EG00K, 44060-EG085, 55810-50Z01, AY060-NS026, AY060-NS030, AY060-NS038, AY060-NS039, AY060-NS040, AY060-NS041, AY060-NS043, AY060-NS045, AY060-NS048, AY060-NS052, AY060-NS053, AY060-NS057, AY060-NS060, AY060-NS907, D4060-1BN0A, D4060-1GZ0C, D4060-3JY0A, D4060-3JY0B, D4060-3NF0B, D40603NK0A, D4060-4BA0B, D4060-4BA0C, D4060-4CU2A, D40604ND0A, D4060-8H385, D4060-9HM0A, D4060-9HM0B, D4060-9HU0A, D4060-9N00A, D4060-9N00C, D4060-CY025, D4060-EG50C, D4M60-1BN0A, D4M60-4ND0A, D4M60-9N00A, D4M60-9N00B, D4M60-EG50C RENAULT 44 06 054 35R SAMSUNG 44 06 054 35R SUZUKI 55800-77K00, 55800-77K01, 55800-77K02, 55800-77K03 |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 105.4 мм |
| Висота | 38 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з моделлю | Quest, Juke, Q50, Koleos, 350Z, Teana, QM5, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Grand Vitara, M35, M45, Murano, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke |
| Сумісність | Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10 JJ10) 2007-, Nissan QASHQAI 2014-, Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan X-TRAIL (T31) 2007-, Nissan Cube (Z12) 2008-, Nissan Leaf 2010-, Nissan Murano (Z50) 2002-2008, Nissan Murano (Z51) 2007-, Nissan Rogue 2007-2013, Nissan Teana (J32) 2008-, Nissan Teana (L33R) 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴





